Poniejwyniki konkursw wielkanocnych...

?Najadniejsza pisanka?

Kategoria I

Laureaci

1.Alan Dobnio- Chrapowo

2.Michalina Pitkiewicz- Chrapowo

3.Lena wirska- Chrapowo

4.Pola Pastwa - Chrapowo

5.Kacper Skwara- Chrapowo

6.Zuzanna Rychlik - Bdargowo

Wyrnienia

1.Brajan Szulczewski-Chrapowo

2.Adam Pastwa - Chrapowo

3.Eryk liwiski - Chrapowo

4.Zuzia Ginowicz-Chrapowo

5.Micha Kosiski - Chrapowo

6.Ala Pastwa- Chrapowo

7.Emilia Mikrut -Peczyce

8.Karolina liczniak -Peczyce

9.Krzysiu Mikulski - Peczyce

10.Daria Zacharska - Bdargowo

Pozostali uczestnicy

1.Kaja Pastwa - Chrapowo

2. Maja Dziatko- Chrapowo

3. Jakub Kozakiewicz- Chrapowo

4. Eryk Pastwa- Chrapowo

5. Oliwier Smulczewski- Chrapowo

6. Tomasz Matuszewski ? Peczyce

7. Karolina Baryewska? Peczyce

8. Amelka Tyrpa - Peczyce

9. Weronika Spolankiewicz - Peczyce

10.Julia urawska - Peczyce

11. Hania Tyrpa - Peczyce

12. Micha Kalinowski - Peczyce

13. Zuzanna ukiewicz - Peczyce

14. Aleksandra Blejwas -Peczyce

15.Hubert Janczak ? Bdargowo

17. Hanna Galant - Bdargowo

18.Julia Rosoowska - Bdargowo

Kategoria II

Laureaci

1.Julia wirska - Chrapowo

2.Szymon Szulczewski - Chrapowo

3.ukasz Janicki - Chrapowo

4.Nikola Lewandowska - Bdargowo

5.Nikola wiata - Lubiana

6.ukasz Dziatko - Chrapowo

7.Gabry Gruszka - Lubiana

8.Natalia Mikrut - Bdargowo

Wyrnienia

1.MIchaGawarkiewicz - Bdargowo

2. Wiktoria Neryng- Bdargowo

3. Daria Sulej- Bdargowo

4.Alan Neryng- Bdargowo

5.Klaudia Barczak- Bdargowo

6.Micha Wjcik - Lubiana

7.Michalina Chyba- Lubiana

8. Nikola Wrzosek -Lubiana

9.Patrycja Przybylska- Chrapowo

10.Szymon Kubicki - Chrapowo

11.Karolina Pruszyska- Chrapowo

12.Rafa Gawin Chrapowo

Pozostali uczestnicy

1. Aleksandra Wasielewska- Bdargowo

2. Oliwia Lekiewicz- Bdargowo

3. Julita Badzig ? Bdargowo

4. Filip Kiebasa- Bdargowo

5. Bartosz Soroka - Bdargowo

6. Eryk Krlak - Bdargowo

7. Weronika Galant- Bdargowo

8. Aleksandra Wasielewska- Bdargowo

9. Krystian Andersen- Bdargowo

10. Karina Kiebasa- Bdargowo

11. Dagmara Urbaniak- Bdargowo

12. Iga Wodarczyk - Bdargowo

13. Igor Wodarczyk- Bdargowo

14. Malwina Zwiech- Bdargowo

15. Oliwia Krzyaniak ? Lubiana

16. Kamil Pasieczyski - Lubiana

17. Ola Olejnik- Chrapowo

18. Oskar liwiski- Chrapowo

19. Julia Iwancz- Chrapowo

20. Kamil Mikoajczuk- Chrapowo

21. Maja Farbisz- Chrapowo

22. Janek Raszkowski- Chrapowo

23. Artur Kaczmarek- Chrapowo

24. Alan Szwed- Chrapowo

25. Natalia Kubecka - Chrapowo

26. Kacper Stasiski- Chrapowo

27. Adrian Poniatowski- Chrapowo

28.Jessika Sulowska -Peczyce

29.Kinga Wereniak - Peczyce

30. Liwia Trzaskalska - Peczyce

31.Bartosz Mazur -Peczyce

32 Iga Powzka -Peczyce

33. Monika Nawolska - Peczyce

34. Aleksandra Zacharska - Peczyce

35. Mateusz Bogucki -Peczyce

36. Martyna Grzybowska - Peczyce

37. Nikola Tarczyska - Peczyce

38. Weronika Janczak - Peczyce

39.Amelia Kowalczyk - Peczyce

40. Oliwia Tumielewicz -Peczyce

kat III

Laureat

1. Sara Ciesielska- Lubiana

Wyrnienia

1.Micha Dyc -Lubiana

Pozostali uczestnicy

1. Oliwia Giossa - Lubiana

kat IV

Laureat

1. Marzena Zacharska- Bdargowo

Wyrnienie

1.Boena Matuszewska - Sarnik

?Najpikniejsza palma wielkanocna?

kat I

Laureaci

1.Lena wirska - Chrapowo

2.Maja Sulej - Bdargowo

3.Maja Dziatko - Chrapowo

Wyrnienia

1.Maja Farbisz-Chrapowo

2.Kacper Skwara- Chrapowo

3. Alan Dobnio - Chrapowo

4. Jakub Kozakiewicz - Chrapowo

5. Hubert Janczak ? Bdargowo

Pozostali uczestnicy

1. Zuzia Ginowicz- Chrapowo

2. Eryk liwiski- Chrapowo

3. Emilia Mikrut - Bdargowo

kat II

Laureaci

1.Szkoa Podstawowa w Chrapowie

2.Miejsko- Gminny Orodek Kultury w Peczycach

3.Agnieszka Galant ? Bdargowo

Wyrnienia

1.Weronika Galant - Bdargowo

2.Julita Badzig, Nikola Lewandowska, Bartosz Makowski- Bdargowo

3. Nikola Ku -Lubiana

4. ukasz Dziatko - Chrapowo

5.wietlica Szkolna w Peczycach

Pozostali uczestnicy

1. Julia wirska- Chrapowo

2. Alan Szwed- Chrapowo

3. Adrian Poniatowski- Chrapowo

4. ukasz Janicki- Chrapowo

5. Szymon Kubicki- Chrapowo

6. Oskar liwiski- Chrapowo

7. Kamil Mikoajczuk- Chrapowo

8. Maja Farbisz- Chrapowo

9.Weronika Janczak - Bdargowo

10. Natalia Mikrut - Bdargowo

11.Klaudia Barczak - Bdargowo

12.Anna Moneta - Bdargowo

13. Patrycja Lindner, Julia Burda- Bdargowo

14.Kornelia Surdacka - Lubiana

15. Iga Bujak- Lubiana

16.Natalia Spych - Lubiana

kat III

Laureat

1. Bartosz Grzyb - Lubiana

Wyrnienia

1.Weronika Skwarek - Lubiana

2.Szymon Bujowski ? Lubiana

Opiekunowie

Beata Nowak- Bdargowo

Kuty Zofia- Bdargowo

Kujawa Zofia- Bdargowo

Aneta wiercz- Chrapowo

Beata Chlebicka- Chrapowo

Agnieszka Dbkowska- Peczyce

Agnieszka Tarczyska- Peczyce